Комплет за брз тест за антиген SARS-COV-2

Краток опис:


 • Време на тестирање:10-15 минути
 • Валидно време:24 месец
 • Точност:Повеќе од 99%
 • Спецификација:1/25 тест/кутија
 • Температура на складирање:2℃-30℃
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Комплет за брз тест за антиген SARS-COV-2

  20 парчиња во 1 кутија, 20 поединечни разредувачи, 20 брис од носот или орален во кутијата


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја