Kompleti i testit të shpejtë të antigjenit SARS-COV-2

Përshkrim i shkurtër:


 • Koha e testimit:10-15 minuta
 • Koha e vlefshme:24 muaj
 • Saktësia:Më shumë se 99%
 • Specifikim:1/25 test/kuti
 • Temperatura e ruajtjes:2℃-30℃
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Kompleti i testit të shpejtë të antigjenit SARS-COV-2

  20 copë në 1 kuti, 20 hollues individual, 20 shtupë nga hunda ose nga goja brenda kutisë


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni