微信图片_20240530165411
1
banderola1
banderolë2
16

produkt

 • Kompleti diagnostikues i hormoneve
 • Kompleti diagnostikues i traktit tretës
 • analizues POCT
 • Test i shpejtë për COVID 19

CERTIFIKATA NDERI

 • Certifikata 1
 • 1608534555 (1)
 • Certifikata 3
 • ne mund të furnizojmë çantën e provës së shpejtë të arit koloidal (një hap), analizën fluro immuno dhe analizuesin, të mirëpritur të kërkoni

  Produktet

  ne mund të furnizojmë çantën e provës së shpejtë të arit koloidal (një hap), analizën fluro immuno dhe analizuesin, të mirëpritur të kërkoni

 • Xiamen Baysen Medical Tech., Co., Ltd si fabrika e profesionit për të furnizuar kompletin e testimit të shpejtë. Produktet tona janë eksportuar në shumë vende, Egjipt, Pakistan, Irak etj. Mirë se vini në vist dhe hetim.

  Rreth Nesh

  Xiamen Baysen Medical Tech., Co., Ltd si fabrika e profesionit për të furnizuar kompletin e testimit të shpejtë. Produktet tona janë eksportuar në shumë vende, Egjipt, Pakistan, Irak etj. Mirë se vini në vist dhe hetim.

 • +86-13806035313

  Na kontaktoni

  +86-13806035313

Lajme
rreth nesh

 

Xiamen Baysen Medica Tech Co., Ltd.është një ndërmarrje bio e teknologjisë së lartë e cila i përkushtohet fushës së reagjentit të shpejtë diagnostikues dhe integron kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet në një tërësi.kompania jonë ndjek rreptësisht funksionimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO13485 dhe ISO9001 me kërkimin, prodhimin, kontrollin e cilësisë, shitjet ndërkombëtare etj dhe ka shumë staf të avancuar kërkimor dhe menaxherë marketingu në kompani, jo vetëm menaxhimin e cilësisë, por edhe shërbimin, fiton reputacion të mirë nga jashtë dhe klientët vendas. Abbott është agjenti ynë i vetëm për disa reagentë në Kinë, ne jemi fabrika e parë e regjistruar në CFDA për kompletin e kalportektinës, cilësia në Kinë është gjithashtu në krye.

 

Së bashku me përhapjen e pandemisë globale të COVID-19, ne kemi zhvilluar analiza serologjike dhe molekulare novatore, shumë të ndjeshme dhe specifike për testimin e testit të shpejtë COIVD-19 si për testin profesional ashtu edhe për vetë-testimin në shtëpi.

 

Misioni ynë është të jemi një ofrues i tërë zgjidhjesh i produkteve POCT për mëlçinë më të mirë.

 

 

 

 

shikoni më shumë